Orazov za Navijaško cono

Ko govorimo o večjih, odmevnih prestopih tujih nogometašev v slovenski nogometni prostor – nekaj jih je že bilo. Koper se je med sezono okrepil z reprezentantom, socialna omrežja so “gorela”, odziv je bil velik. Naslednja močnejša okrepitev iz tujine je prišla iz države, ki pred leti ni bila najbolj nogometno prepoznavna. A z načrtnim delom in velikimi finančnimi vložki se je to spremenilo. Iz Kazahstana je v slovenski nogometni prostor  pot pripeljala našega tokratnega sogovornika Ramazana Orazova.

intervju za navijaško cono

Ramazan Orazov

V Koper je 25-letnik iz Almatija prišel z jasnim ciljem in vizijo – osvojiti naslov prvaka z edinimi primorskim prvoligašem. Pogovarjali smo se z nogometašem, ki lahko Sloveniji prepreči nastop na evropskem prvenstvu v Nemčiji.