OFK Titograd prvi nasprotnik

Koprčani se že nekaj dni potijo na igriščih koprske Bonifike in se pripravljajo na prvo pripravljalno tekmo.V nedeljo ob 13,00 h bo na domači Bonifiki OFK Titograd prvi nasprotnik “kanarčkov”, ki nastopa v prvi črnogorski ligi in se nahaja na tretjem mestu, ki jo vodi naš bivši trener Igor Pamič, trener, ki v Kopru za seboj ni pustil dobrega vtisa. Zapolnili se ga bomo le po tem, da je kot edini trener v Kopru prijateljsko tekmo zaprl za javnost in prepovedal vstop ter ogled rumenim navijačem. V nedeljo bomo torej na delu videli skoraj novo ekipo pod vodstvom trenerja Damirja Milinoviča. Pod drobnogledom navijačev verjetno ne bodo Ivica Guberac. Luka Badžim, Robi Gajšek ali Rene Šolaja, ki jih dobro poznamo ampak novinci Mario Sečar, Denis Cerovec ali Stefan Andjelič. Ali so to prave okrepitve za našo ekipo bomo videli prav kmalu, želimo pa jim prijetno počutje in dobrih iger v rumeno modri majici.

Slika ofk Titograd

Komentarji 3

  • KP stara garda on 27. januar, 2019 at 5:48

  HVALA BORIS

  • KP stara garda on 27. januar, 2019 at 5:48

  ma ke nizko ki smo padli res…
  nekoč smo imeli zimski turnir,zanimive prijateljske itd…zdaj igramo v neki banana ligi,z ekipami ki niso vredne pol k in zanimanja za ta klub enostavno vec ni.

  • Tifozi1987 on 26. januar, 2019 at 14:24

  Priprave na šampjon ligo😂😂😂😂😂

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook