Novi vratar pri kanarčkih

Nikola Čurćija, v Torontu v Kanadi rojeni vratar hrvaških korenin, ki v višino meri kar dva metra. 22-letnik bo kariero nadaljeval v Kopru, kamor prihaja kot prost nogometaš. Doslej si je kruh služil v Franciji, kjer je bil član kluba Stade Reims, ki nastopa v Ligue 1. Toda Nikola Čurćija, ki se je v Franciji dokazoval tudi pri Le Havru, klubu slovenskega strokovnjaka Luke Elsnerja, v prvi francoski ligi ni dočakal priložnosti. Nazadnje je igral za B-ekipo, v golu slednjega se je dokazoval v četrti francoski ligi. Nikola Čurćija, je igralec Kopra! Kanadčan s hrvaškim potnim listom je nazadnje igral v Franciji za Stade Reims. Sodelovanje je sklenjeno do zaključka sezone.

»Spoznal sem ekipo, odlični fantje so, vse je na visokem nivoju. Veselim se, da bom kariero nadaljeval v Kopru.«