Novi trener je…

Miran Srebrnič, slovenski nogometaš rojen v šempetru leta 1970 je od danes novi trener nogometašev Kopra. Miran Srebrnič, ki je svojo celotno člansko kariero igral za Gorico v prvi slovenski ligi, skupno je med letoma 1993 in 2007 in zanjo odigral 400 prvenstvenih tekem in dosegel 34 golov. Leta 2011 je postal glavni trener Gorice, za slovensko reprezentanco je med letoma 1996 in 1998 odigral tudi šest uradnih tekem.

Srebrnič bo vodil rumene

Predsednik Anto Guberac je zaupal vodenje prve ekipe izkušenemu trenerju, ki prihaja iz Gorice. Miran Srebrnič je sicer imel mamljive ponudbe tudi za vodenje Olimpije, a se je vseeno odločil, da ne zapusti primorske in svoje usluge ponudi rumeno modrim istranom. Prevzel bo vodenje kluba, ki ima željo po hitrem povratku v prvo ligo. Uradno bo več povedanega na tiskovni konferenci, ki bo sredo v prostorih kluba. Miran je že zavihal rokave in vodil prvi trening z igralci Kopra.

Slika Ekipa – Svet24

Miran Srebrnič
“Sem zelo samokritičen, kar pogrešam pri igralcih. Če se ne zavedaš, da si odigral slabo tekmo, potem imaš precejšnjo težavo, saj ne napreduješ.”

Komentarji5

Preskoči na obrazec za komentar

• jaka on 9. april, 2019 at 15:27

Odlična poteza, sezono tempirat na dve kvalifikacijske tekme in nato 4 okrepitve za osvojit 2. ligo!
    srečno Koper!

• Stari navijač on 9. april, 2019 at 13:38

Zelo dober trener, žal pa igralska zasedba je zelo slaba! Še posebej tujci.

• valter on 9. april, 2019 at 7:58

zelo dobra poteza vodstva kluba, bravo Ante za to odločitev, Miran tebi pa srečno v Kopru.

• FRANKO NABERGOJ on 9. april, 2019 at 7:16

Čestitam Želim ti , da nadaljuješ z uspehi