Nove tri točke

Kanarčki so po dveh zaporednih neodločenih rezultatih prišli do nove zmage. Varovanci Mirana Srebrniča so na Bonifiki premagali Bilje, za katere je bil usoden gol Ivice Guberca iz 16. minute. Domači kapetan je tekmo sklenil v 91. minuti, potem ko je prejel še drugi rumeni karton. Koprčani so na lestvici tretji, zaradi boljše razlike v doseženih in prejetih zadetkih so na drugem mestu ostali Goričani. Z današnjo zmago proti Biljam pa smo še vedno edina neporažena ekipa v ligi.

Koper – Bilje 1:0 ( 1:0)

Strelec: Ivica Guberac 16′

Št. gledalcev:300

Rumeni kartoni: Ivan Borna Jelić Balta, Ivica Guberac, Kevin Humar , Darko Mišić.

Rdeći karton: Ivica Guberac

Koper: Nenezić, Mišić, Guberac, Jelić Balta, Vršič (od 82. Gajšek), Badžim, Baša (od 74. Vekić), Žužek, Galešić, Hadžić, Štromajer (od 68. Bešir).

Vitanest Bilje: Lipičar, Pires, Batič, Oyewusi, Slaviero, Štrukelj (od 68. Šturm), Doplihar, Pušnar (od 58. Cvek), Slavec, Humar, Žižmond.

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat:Žunič Ivan

slika vir Primorske novice

NK Koper 1920 - 2020 "