Okt 08 2017

Niz se nadaljuje

Koprčani tudi po šestem krogu še niso prejeli zadetka in imajo že štiri točke prednosti pred zasledovalci.

Primorska članska liga 17/18 6.krog 07.10.17

NK Rakek – FC Koper

NK Rakek – FC Koper 0 : 3 (0 : 2)
Rakek – Športni park Rakek Gledalcev: 40
Glavni sodnik Kurinčič Marko; 1. pomočnik: Peljhan Matjaž; 2. pomočnik: Jug Tadej;

Delegat: Fatur Branko

STRELCI
0 : 1, Plazonja Stjepan (8′), 0 : 2, Plazonja Stjepan (16′) 0 : 3, Stipaničev Ivo (59′)

• Tifozi1987 on 10. 10. 2017 at 0:12

Wauuuuu, nosonja & drugovi, vi sre tapravi “genij“…..ufffffff……..sestavli ste škudron, da boli glava.
    Temu se reče znanje…….jebeš domače igralce, ko pa gole daje hrvaški kozel plazonja…….vi ste geniji brez primera!

Zdaj pa naskok na šampjon ligo, kajne nosonja, aja pa še najprej na mini priprave v stalno bazo v Losano. Baje v Losani so že postavili spomenik CAS = Cuzajte Anus Seronje

Jagoda, Čauš, Miladin O. in vsi ostali pokojni KANARČKI, se v grobu obračajo….sram vas bodi!

Iz nepreverjenih virov, pa baje trenerji mlajših selekcij zapuščajo klub.

Nosonja & drugovi, vašo prisilno poravnavo si nabite nekam brez vazelina….IDIJOTI!

• Mak on 8. 10. 2017 at 20:18

Nizko, da bolj ne more, samo vodilne ne srbi preveč, kajti oni niso nič krivi. Ego in znanje jim ne dopuščata napak, kajti vse so jim krivi drugi. Je pa nagravžno gledati in tekati naše otroke v črnih oblačilih, ko da nismo rumeno modri. To črnino naj si župan in njegova klika nekam vtakne. Za vedno rumeni z našim grbom naprej

• luka on 8. 10. 2017 at 18:22

cela nogometna evropa se sprašuje in se ustrahuje od B ekipe kopra, ki še ni prejela gola. evropske velikane čaka veliko dela, da ustavijo rušilno moč ekipe kopra, ki je sam prijavil prisilno poravnavo in hoče preko športnega razsodišča ostati v prvi ligi, čeprav po licenci klub, ki gre v prisilno poravnavo ne more pridobiti licence. kdo je tu nor?

Comments have been disabled.

EnglishSlovenščina
error: Vsebina je zaščitena !!