Naslednja postaja Murska Sobota

Ni predaha, prvenstvo se nadaljuje z svetlobno hitrostjo. Svojo naslednjo tekmo igrajo kanarčki že v soboto proti Muri. Prav proti črno belim so rumeni doma izgubili v petem krogu in kasneje osem krogov ne izgubili in nanizali same pozitivne rezultate. Kako bo tokrat bomo videli že v soboto in ali bodo kanarčki ostali še naprej v ugodnem nizu. Trener Srebrnič je verjetno osvežil in spočil ekipo, saj vemo, da je ritem sreda sobota neusmiljen. Kanarčki pa ne prepuščajo nič naključju in se bodo že danes odpravili na izredno važno srečanje.

 • 0
  0
  Dni
 • 0
  0
  Ur
 • 0
  0
  Minut
 • 0
  0
  Sekund


Mura- Koper

14 krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija | 28.11.2020 ob 14.15 | Prenos: TV Slovenija 2

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik), Delegat: Močnik Vlado

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Mura11003
Koper10011

1 komentar

  • Denis on 28/11/2020 at 14:26

  Po postavi sodeč bo danes poraz po dolgem času.

Komentarji so onemogočeni.