Naj bo Bonifika polna

Na Koprsko Bonifiko prihaja Celje, ki je trenutno vodilna ekipa naše lige. Kanarčki pa so jim tik za petami samo z minusom ene točke. Letošnje prvenstvo in sploh nogomet je letos zaznamovalo to, da so obiski tekem lepo obiskani. Koprčani so v glevnem mestu Istre proti mladi reprezentanci Francije lepo napolnili stadion in tako naj bo tudi v nedeljo proti Celju. Vodilni ekipi imata, kar nekaj igralcev, ki bosta pritegnili gledalce. Pri kanarčkih so to Matej Palčič, Nkada, Barišič, Orazov in večni mladenič Omladič, pri Celjanih pa Matko, Karničnik, Kvesič.Rumeni enostavno ne gled na kvaliteto in dobre igre gostov morajo poskrbeti, da Bonifika ostane nepremagana. Za to vzemite si čas in pridite navijat za svoj klub ter pokažite, da se v Kopru igra res dober, dober nogomet.

Prva liga telemach

Koper vs Celje

8.krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 17.09.2023 ob 20.15 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Matoša Martin (5. sodnik) , Šabanagić Denis (6. sodnik)
Delegat:Pokovec Vinko

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper88362329124
Celje88292336114