Na Bonifiko prihaja Tabor

Po dolgi reprezentančni pavzi in zaprtju države se nogomet zopet vrača na nogometne zelenice. Klubi bodo imeli zelo natrpan urnik in bodo igrali sreda sobota.Preloženo pa je prav tako pokalno tekmovanje, ko naj bi Koprčani igrali proti Ptujski Dravi. V soboto zvečer pa bomo igrali proti Sežanskemu Tabori, ki ga bo prvič vodil Sabit Šljivo, ki je pred nekaj leti pod taktirko Igorja Pamiča v Kopru le temu bil njegov pomočnik. Obalno Kraški derbi bo zopet brez gledalcev in si ga bomo ogledali na Planet TV 2 v soboto ob 20 uri. Kako sta ekipi izkoristili premor bomo videli in upam, da bodo kanarčki vpisali tri nove prvenstvene točke.

Koper – CB24 Tabor

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
Delegat: Knafelc Borut

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper641112
CB24 Tabor Sežana61147