Na Bonifiki prvoligaški nogomet

NK Maribor se bo v enem najbolj zanimivih pokalnih obračunov pomeril s “kanarčki” na Bonifiki. Koprčani se želijo čim prej vrniti med elito, na dvoboju proti vijolicam pa bo posebno motiviran Dare Vršič. Dvoboji 2. kroga pokala Slovenije bodo odigrani 11. oziroma 18. septembra. Tekma bo za rumene res tisti pravi test, saj smo še včeraj igrali v tretji ligi, sedaj pa nas čaka nasprotnik, ki ima ambicije igranja v Evropi. Ampak tudi res je, da smo mi le Koper in klub s tradicijo in, da so tekme s Štajerci bile vedno na nož in verjetno tokrat ne bo nič drugače.

Vsi pari pokala

Pari 2. kroga Pokala Slovenije:

TOLMIN – CELJE

NAFTA 1903 – KRŠKO

ALUMINIJ – TABOR SEŽANA

OLIMPIJA LJUBLJANA – RUDAR VELENJE

KALCER RADOMLJE – GORICA

TRIGLAV KRANJ – MURA

BRDA – DOMŽALE

KOPER – MARIBOR

Tekme bodo na sporedu 11. ali 18. septembra.

NK Koper 1920 - 2020 "