Na Bonifiki bo vroče

V nedeljo se bosta na Koprski zelenici predstavila vodilna dvojica v našem prvenstvu. Oba tokrat nista izgubila tudi v pokalnem tekmovanju. Zanimivo si bo v živo ogledati srečanje v glavnem mestu Istre. Kanarčki meljejo vse pred seboj in to pristaši rumeno modrih pričakujejo tudi tokrat. Pred ekipo Brava imajopo osmih krogih s tekmo manj šest točk prednosti pred najbližjim zasledovalcem – Bravom.

Prva liga Telemach, 9. krog

KOPER – BRAVO

19. september 2021, ob 17.00

Neposredni prenos: Sportklub 1

Stadion: ŠRC Bonifika, kapaciteta 4.047 sedežev

Cena vstopnic:
– 10 evrov
– PCT pogoj

There is no formation associated with this shortcode.

Sodniki:Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik)
Delegat:Šturm Emil