Mura prihaja na Bonifiko

Bonifika bo gostila v soboto ekipo iz Murske Sobote, ki je bila lanski prvak in veliki dolžnik kanarčkov. Lanske dobre predstave proti Muri nas bodo opogumile, da se bomo sicer s prenovljeno ekipo enakovredno zoperstavili in ne prejeli takojšnji zadetek kot na lanskem prvem srečanju doma, ki je kasneje spreobrnil potek srečanja. Čvrsta obramba in močna, močna sredina je tisto ta pravo, ki nas lahko pripelje do prve letošnje prvenstvene zmage. Postavitev ekipe Mure bo verjetno do srečanja nepoznana, kajti igranje v Evropskih tekmovanjih prinašajo neka druga merila. Vendar trener Kopra ima pripravljene vse odgovore in bo znal postaviti ekipo, ki se bo zoperstavila nasprotniku in njihovi igri. Koprčani imajo težek razpored in ni potrebno zapisati kaj bi nam pomenila domača zmaga. V soboto 24.07 vabljeni na Bonifiko, kjer bomo z navijanjem bodrili naše kanarčke.

Sodniki:

Borošak Alen (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) ,

Var: Jug Matej (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik), Delegat: Šturm Emil

There is no formation associated with this shortcode.