Točke so ostale doma

Pester program in nastop kar treh naših ekip danes na sončni Bonifiki. V prvem srečanju so starejši dečki proti Iliriji žal izgubili.Kadeti pa so napolnili mrežo nasprotnika. Mladinska ekipa se pobira in je s tekme v tekmo bolj prepoznavna.

Visoka zmaga kadetov

FC Koper – NK Šenčur 4:1( 2:1)M

Bordon(3), Marsetič

Sodniki:Kristofer Franca (glavni sodnik), Radujko Aleksander (1. pomoč), Mušić Haris (2. pomoč)
Delegat: Labor Dario
Št. gledalcev: 50

Samir Zulič in njegovi varovanci nadaljujejo serijo zmag. Tokrat so bili boljši od ekipe Šenčurja, ki so ji natrosili kar štiri zadetke. V prvem polčasu so sicer prejeli zadetek in zapravili enajstmetrovko a vseeno zadeli dvakrat. V drugem pa so gostje popustili, prejeli kar dva rdeča kartona, in tako dokončali srečanje z dvema igralcema manj. Koper je nato še dvakrat zadel in mirno pripeljal srečanje do konca. Omeniti moramo še sporni trenutek, ko je gostujoči igralec v šestnajst metrskem prostoru zrušil našega igralca. Sodnik se je odločil za simuliranje in podaril drugi rumeni karton, tako, da smo tudi mi srečanje dokončali  nepopolni .

Tudi mladinci uspešni

FC Koper – NK Šenčur 3:0 (1:0)

Kalizan (2), Pucer

Sodniki:Mušić Haris (glavni sodnik), Radujko Aleksander (1. pomoč), Kristofer Franca (2. pomoč)
Delegat:Labor Dario

Koprski mladinci dobili zadnja dva srečanja naredili malo serijo. V prvem polčasu so imeli dve lepi priložnosti, od katerih so eno uspešno uresničili in odšli na odmor s zadetkom prednosti. Drugi polčas je prinesl preobrat in še dva zadetka ter pomembno zmago za pot proti vrhu lestvice.

Ilirja je bila premočna

Koper – Ilirija Extra-Lux 1:3

Tay Husanović 1 : 2, 1′, Timotej Adamič 0 : 1 10′, Žiga Korošec 0 : 2 27′, Leo Kokol (ag) 1 : 3 60′

Sodniki:Bissachi Kole Aleksandar (glavni sodnik), Bytyqi lirim (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč)
Delegat:Zebec Srečko

Starejši dečki so danes morali priznati premoč vrstnikom iz Ljubljane.