Matic Paljk podpisal za zelene

Olimpijo iz Ljubljane je okrepil naš bivši igralec 21-letni Matic Paljk, nazadnje član Swanseaja je podpisal pogodbo do konca sezone 2020/21.

Paljk je nogometno odrasel v Kopru, kjer je še kot najstnik zbral 16 nastopov v najmočnejšem slovenskem tekmovanju. Dosegel je en gol, prav proti Olimpiji 19. marca 2017. Po izpadu Kopra se je preselil v vrste Swanseaja, kjer je imel nekaj težav s poškodbami, ki pa so za njim in zdaj je pripravljen na nove izzive.

Paljk lahko igra na vseh položajih v obrambi, najbolje pa se znajde na levi strani. ” Zahvaljujem se Olimpiji za ponujeno priložnost, zdaj pa je na meni, da s trdim delom upravičim zaupanje,” je ob podpisu pogodbe dejal Paljk.

2 komentarji

    • Starinavijač on 16. januar, 2019 at 11:47

    Srečno Matic…..škoda še enega našega biserja……pope zdaj vidiš kam je pripeljala šampjon liga😢

    • Adrijan on 16. januar, 2019 at 9:24

    Brez trdega in resnega dela ni rezultatov.

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian