Mateju niso podaljšali

Naš nekdanji nogometaš Matej Palčič, ki je iz Kopra po vsem nam znanimi okoliščinami prestopil v klub iz štajerske prestolnice, kjer njegove kvalitete niso bile prav cenjene. Pot našega nogometaša je kasneje leta 2018 vodila v poljsko ekipo Wisla Krakow, kjer so ga rahle poškodbe odvrnile od večje minutaže igranja.

Matej bo iskal novi klub

Matej Palčič je za je za ekipo iz Krakova nastopil na 17 tekmah, svoja edina zadetka pa je dosegel proti koncu letošnje sezone. Izvedeli smo, da Wisla bo pogodbe s Matejem Palčičem, ki mu poteče junija ne bo podaljšala.

Mateju zaželimo pri iskanju novega kluba veliko sreče.

2 komentarji

    • Jadran on 28/05/2019 at 8:33

    Upam, da se boš vrnil v Koper.

    • Franca on 20/05/2019 at 7:19

    Palčo upam, da te ne bo primlo in boš šel nazaj v klub, ki te je odpisal takoj, ko se je vrnil njihov Milec, ki nima teh vrlin igralca kor ti. Verjami vase……

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook