Matej pristal v Moldaviji pri Sherifu

Matej Palčič je prekinil in zaključil igranje v dresu Poljske Wisle iz Krakova. Zadnjo sezono je odigral 12 nastopov in dosegel dva gola in to proti Piastu Gliwicam, ki je potem osvojil naslov prvaka.

In zdaj se bo lotil naslednjega izziva, kariero bo nadaljeval v Moldaviji, kjer je sklenil dogovor s serijskim prvakom Sheriffom iz Tiraspola, ki bo tudi prihajajočo sezono na mednarodnem prizorišču začel v kvalifikacijah za uvrstitev v najprestižnejše tekmovanje.

1 komentar

    • Adrijan on 26/06/2019 at 12:54

    Bravo Matej. Želim ti vse najboljše.
    Rad bi videl že enkrat, da bi naši nogometaši ostali doma in da bi v naših klubih imeli čim manj tujcev oz. tudi nič.
    Rad bi tudi videl , da bi v naših klubih imeli čim več nogometašev do 21 let, ki bi igrali vsaj en polčas vse tekme v prvenstvu in v pokalnih tekmah.

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "