Maribor v soboto

Kanarčki se po dobri predstavi v pokalu odpravljajo v Maribor. Razpredati o pomembnosti srečanja so brez predmetni. Trenerja obeh ekip sta dodobra seznanjena o vrednostih ekip in pripravljenosti le teh. Je pa tokrat le ena razlika, ki je bila doslej privilegij vijoličastih. Prvič se bodo morali Mariborčani pomeriti proti nekaj igralcem, ki sedaj igrajo za Koper in so še skoraj do včeraj igrali za mesto pod Pohorjem. Rajčevič, Dodlek, Mulahusejnovič in Palčič se bodo sigurno spominjali igranja v Ljudskem vrtu, a sedaj..

Napovednik:

8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor | 24.10.2020 ob 18.00 | Prenos: Planet

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
Delegat: Kacijan Danilo

Kdo je vroč pred srečanjem:

Koprčani so se v sredo uvrstili v četrtfinale Pokala Pivovarna Union, brez Nardina Mulahusejnovića, ki mu je trener Miran Srebrnič namenil nekaj oddiha, zato pa je 22-letni napadalec zablestel na zadnji prvenstveni preizkušnji proti Domžalam, ko je dosegel oba gola za pomembne točke. Tokrat se vrača v Ljudski vrt, na katerem ni imel dosti priložnosti za igranje. in dokazovanje. Omeniti še moramo dobro igro Dareta Vršiča proti Aluminiju, kateri bo vsekakor tisti, ki bo dirigiral ” kanarčkom” na sobotnem srečanju.