Mala istra

Novi selektor reprezentance do šestnajst let Tonči Žlogar je vpoklical igralce za reprezentanco do 16 let. Medtem tudi nekaj igralcev, ki so igrali in bili vzgojeni v Kopru ali bližnji Izoli in drugih okoliških krajih. Valilnica talentov na obali a brez vizije nekoga, ki je mislil, da o prelepi igri nogometa ve vse. Akademija, ki to ni, še več sodeč po trenutnih rezultatih še šola ne je izgubila kar štiri mlade igralce, ki so odšli v Gorico. Martin Turk, ki edini uspešno še igra v koprski ekipi, Luka Baruca, Tjaš Begič in drugi so samo nekateri, ki so odšli drugam. Sedaj se pa drugi hvalijo na naš račun in njihovih  iger ter vzgoje, dela naše nekdanje uspešne šole. Ti igralci bi v Kopru v svoji kategoriji zagotovo krojili vrh v slovenski prvi ligi in ne igranja v drugi ligi, kamor so nas pahnili z nespametno politiko kluba. Pisalo se je, ter govorilo o slabih karakterjih, a sam mislim, da jih je prav ta karakter pripeljal nazaj v reprezentančne vrste, kamor tudi s svojimi dobrimi igrami sodijo. Nekaj pa se le premika v klubu, novi val trenerjev Nikčevič, Poljšak, Pregelj, Peršič, in seveda legende kot so Bečaj, Ribarič, Maksič in tu naj omenim še trenutno  najuspešnejšega med njimi Zuliča in drugih, je zagotovilo, da se povrne sloves najbolše šole nogometa v Sloveniji. V pogovoru z predsednikom kluba Antom Gubercem  so bile izrečene besede” klub pod mojim vodenjem naj ne bi zapustil nobeden mladi igralec več ” , ki jih želimo čuti  je pa res, da so še tu ambiciozni starši, ki imajo svoj pogled v razvoj mladega igralca ,ta drugi menedžerji pa poleg navedenega še v denarnico in lasten obstoj.

2 komentarji

  • Tifozi1987 on 24. februar, 2019 at 15:33

  Akademija 😂😂😂😂😂😂😂
  Samo v glavah kozlov😤😤😤😤😤😤

  “Vsevedi kozli” so uničili NK Koper 1920 in naš MPP👎

  • Resnica on 24. februar, 2019 at 12:42

  Ja, to o SLABIH karakterjih teh igralcev je ob prisotnosti vseveda popovica govoril na tiskovni konferenci (ki je posneta) prav se vedno sedanji vodja vrtca (ne akademije) tudi vseved Bozic Igor – Baligo pod vodstvom katrega so tudi mladinci izpadli. Zdaj fantje,ki so sli stran iz tega vrtca igrako oz so vpoklicani v rezprezentanco. Toliko o akadaemiji in njenem vodenju!

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook