Lepo število gledalcev in zmaga

Koper je danes premagal sosede iz Dekanov s kar 4:0. V prvem polčasu smo sicer videli samo en zadetek v mreži gostov, vendar so v nadaljevanju rumeni bili bolje razpoloženi in zadeli še trikrat. Dekančani so v Kopru lovili četrto zaporedno zmago, Koprčani pa so se pred domačim gledalci hoteli obdolžiti po porazu na Ravnah. Rumeno modri (novi dresi) so povedli v 34. minuti, ko je Edi Baša z diagonalnim udarcem z desne strani kazenskega prostora premagal Kristijana Sekulića. Koper je na odmor odšel z minimalno prednostjo, v nadaljevanju pa se je dekanska mreža tresla še trikrat. Koprsko prednost je v 63. minuti podvojil Goran Jozinović, ki je lepo zadel po dolgi podaji Žana Žužka. Dobrih deset minut kasneje je osamljen pred golom Sekulića zadel še Dejan Đermanović, osem minut pred koncem je z glavo še zadel Denis Cerovec po podaji iz Vršiča iz kota Koprčani že v torek igrajo drugo pokalno tekmo proti Aluminiju.

Koper – Dekani 4:0 (1:0)

Zadetki: Edi Baša 34′, Goran Jozinović 63′, Dejan Djermanović 74′, Denis Cerovec 82′

Sodniki:Balažič Dejan (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat:Kranjec Sandi