Legende si to ne zaslužijo

Živa legenda in najstarejši igralec kluba za katerega je odigral 343 v prvi ligi. Za “kanarčke” je odigral več kot 320 tekem in prebil na igrišču 30526 minut. Svojo bogato kariero je zaključil po 40 letih igranja. V svoji karieri je še nastopal za Dekane, Olimpijo in Unterhaching nekaj tudi pri Jadranu iz Kozine. Prvenec in prvo tekmo za Koper je odigral 9.6.1993 proti Mariboru in zaključil bogato kariero julija 2018. Zanimivo, da je začel kot napadalec bil pa je tudi odličen izvajalec enajstmetrovk.

ermin_hasicIigralec in ljubljenec koprskih navijačev je zaradi nam neznanih razlogov po tihem odšel iz kluba. Vodstvo kluba, ki ne prizna bogate zgodovine kluba in igralcev, ki so kdaj koli zaigrali za Koper ni vredno omembe. Spoštuj druge, da bodo drugi spoštovali tebe. Igralcu kot je Ermin Hasiću ni omogočilo niti poslovilne tekme, ki si jo je igralec z največ odigranimi tekmami za ta klub zaslužl.

2 komentarji

    • Starinavijač on 21/12/2018 at 15:55

    To je ogledalo FC Popovića……še ena SRAMOTA!!!

    Hale HVALA za vse❤❤❤

    • Jezen on 21/12/2018 at 6:42

    Vse se plača, vse se vrača.

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook