Krka ni bila dorasla

Koper je srečanje pričel kot smo pričakovali, kajti za rumene je že v sedmi minuti zadel Dejan Djermanovič po predložku Dareta Vršiča. Domači so v prvem polčasu imeli vse niti igre v svojih nogah in takoj se je vedelo, da tokrat ne bodo ponovili napake iz prve tekme, ko so nasprotniku pustili, da se je razigral. V prvem polčasu so še z lepo in kombinatorno igro še dvakrat zatresli mrežo nasprotnika. Edi Baša je po napaki obrambe gostujoče ekipe v 29′ minuti povečal prednost, takoj za tem v 29′ minuti pa še Damir Hadžič. Drugi polčas ni bil tako zanimiv kot prvi, rumeno modri so kontrolirali potek srečanja in prežali na hitre proti napade. V enem takem smo v 74′ minuti povišali vodstvo preko Dejana Djermanoviča in zaključili srečanje, ter povišali prednost pred zasledovalci na prvenstveni lestvici na pet točk.

Koper – Krka 4:0 (3:0)

Strelci: Dejan Djermanović 1 : 0 (7′), Edi Baša 2 : 0 (26′), Damir Hadžić 3 : 0 (29′), Dejan Djermanović 4 : 0 (74′).