Krka ni bila dorasla

Koper je srečanje pričel kot smo pričakovali, kajti za rumene je že v sedmi minuti zadel Dejan Djermanovič po predložku Dareta Vršiča. Domači so v prvem polčasu imeli vse niti igre v svojih nogah in takoj se je vedelo, da tokrat ne bodo ponovili napake iz prve tekme, ko so nasprotniku pustili, da se je razigral. V prvem polčasu so še z lepo in kombinatorno igro še dvakrat zatresli mrežo nasprotnika. Edi Baša je po napaki obrambe gostujoče ekipe v 29′ minuti povečal prednost, takoj za tem v 29′ minuti pa še Damir Hadžič. Drugi polčas ni bil tako zanimiv kot prvi, rumeno modri so kontrolirali potek srečanja in prežali na hitre proti napade. V enem takem smo v 74′ minuti povišali vodstvo preko Dejana Djermanoviča in zaključili srečanje, ter povišali prednost pred zasledovalci na prvenstveni lestvici na pet točk.

Koper – Krka 4:0 (3:0)

Strelci: Dejan Djermanović 1 : 0 (7′), Edi Baša 2 : 0 (26′), Damir Hadžić 3 : 0 (29′), Dejan Djermanović 4 : 0 (74′).

Koper
Igor Nenezić
Ivan Borna Jelić Balta
Dare Vršič
Luka Badžim
Žan Bešir
Edi Baša
Žan Žužek
Dejan Djermanović
Marko Pejić
Goran Jozinović
Damir Hadžić
Igrali še:
Kristjan Meštrič
Denis Cerovac
Željko Tomič
Krka
Toni Šušković
Marko Bedek
Jakob Judež
Marko Dušak
Luka Pavič
David Škrbec
Sandro Kižlin
Marko Huč
Luka Kambič
Dohyun Kim
Luka Vešner Tičić
Igrali še:
Matej Potokar
Darko Hrka
Žiga Kastrevec
NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "