Koprski “kanarčki” prejšnji konec tedna

Koprski legionarji v tujini in doma:

Jan Koprivec: Pafos, ki bo v drugem delu sezone igral v ligi za obstanek, je v prvi ciprski ligi v soboto v zadnjem krogu rednega dela doma z 1:0 premagal Doxo. Izkušeni slovenski vratar, ki zaradi poškodbe v tej sezoni sploh še ni igral, se vrača po dolgotrajnem okrevanju, a ga tokrat še ni bilo v kadru Pafosa.

Miha Blažič: Primorec je odpravil zdravstvene težave in ponovno nastopil za vodilni Ferencvaroš, ki je v nedeljo doma s 4:0 nadigral Akademijo Puškaš. Blažič je odigral vso tekmo in pomagal klubu iz Budimpešte, da je zadržal prednost šestih točk pred branilcem naslova Vidijem.

Aljaž Struna: Houston Dynamo se pripravlja na začetek nove sezone lige MLS. Ta se bo začela 3. marca proti klubu Real Salt Lake.

Andraž Struna: Anorthosis Famagusta je v soboto v ciprskem prvenstvu s 3:2 zmagala v gosteh pri Ermisu. Igral je od prve do zadnje minute in prejel rumen karton.

Domen Črnigoj: Lugano je v prvi švicarski ligi v nedeljo izgubil na domačem igrišču proti prvaku Young Boys (0:1). Primorec se vrača po težavah s poškodbo. Prvič v tem letu je sedel na klopi za rezervne igralce. Trener mu ni dal priložnosti za nastop.

Leo Štulac: Parma je v nedeljo na domačem igrišču izkusila moč Napolija (0:4). Primorski vezist, ki v tej sezoni redno igra, zaradi zdravstvenih težav ni kandidiral za srečanje.

Zlatko Dedić:  Wacker Innsbruck, Avstrijska 1. liga je proti Admiri odigral v drugem polčasu.

Enej Jelenič: je za Carpi, ki igra v 2. italijanski liga proti Speziji igral od 66. minute.

Matej Palčič: je za Wislo proti Lechia Gdanks odigral vso tekmo.

Jan Andrejašić: je imel krstni in prvi nastop za Olimpijo in v igro vstopil v 70′ drugega polčasa.

Mitja Viler: odigral le 35′ ter bil zamenjan proti Muri v prvem polčasu.

Aleksander Rajčevič: proti Muri odigral celotno srečanje.

Andrej Kotnik: je za Gorico proti Celju odigral prvi polčas.

Aleksander Boškovič: je sedel na klopi Mure proti Mariboru.

Luka Vekič:je za Krko je proti Olimpiji nekaj minut odigral tudi Luka.

Zaradi poškodb in kartonov niso igrali: Matic Paljk( Olimpija), Dalibor Volaš( Krka), Mark Gulič(Gorica).

Komentarji 3

• Starinavijač on 26. februar, 2019 at 13:21

Ekipa z veliko začetnico. Kakšne igralce smo vzgojili, sedaj pa je klub neprepoznaven 😞😞😞

• navijač on 26. februar, 2019 at 9:32