Koprčani izgubili še drugo

Za uvod v 21. krog državnega prvenstva v nogometu je na primorskem derbiju zadnjeuvrščena Gorica z 2:1 premagala četrti Koper. Kanarčki v prvem polčasu niso prikazali igre s katero bi presenetili domače in si priigrali vodstvo. Je pa Gorica je v 15 minuti zadela, strelec pa je bil nihče drug kot Etien Velikonja. V bledi predstavi obeh moštev v prvem polčasu navijači pred malimi zasloni sigurno niso bili zadovoljni. V drugi polčas smo zopet vstopili medlo in takoj v 49 minuti prejeli še drugi zadetek, ko je naš nekdanji up Begič sedaj igralec Gorice povečal vodstvo domačih na dve proti nič. Trener Kopra Miran Srebrnič je opravil nekaj menjav, ki so malce le poživili igro. Tako je Spinelli v 72 minuti zadel z glavo in zmanjšal rezultat na dve proti ena. V zadnjem delu tekme je Koper pričakovano pritisnil, a poti skozi strnjeno obrambno postavitev domačih ni več našel in tako so kanarčki izgubili že drugo srečanje zapored.

GORICA – KOPER 2:1 (1:0)

Velikonja 15., Begič 49, Spinelli 72,

Rumeni karton: Krajinovič, ,Mevlja, Caimacov, Stevanovič, M.Kavčič

Gorica: Marjanović, M. Kavčič, Mevlja, T. Kavčič, Širok, Grudina, Mavretič, Cvijanović (Tomiček), Šehić ( Hodžič), Begić (Paljk), Velikonja (Vipotnik)

Koper: Vargić, Rajčević, Žužek, Palčič, Jozinović (Viler), Knežević (Dodlek), Krajinović (Spinelli), Guberac, Barišič ( Stevanovič), Vršič ( Kajmakov), Mulahusejnović.

Sodnik: Dejan Balažič (Ljubljana)

Video s tekme

Komentarji 3

  • Koprčan on 15/02/2021 at 6:53

  Koprčani imajo dobro ekipo le postaviti jo morajo pravilno na igrišču. Ni še vse izgubljeno, je pa res, da xxxxx xxxxxxx ne more igrati skupaj z Vršičem. Je pa tudi res, da igramo neatraktivno, staromodno, obrambno z dolgimi žogami. Vse ekipe v ligi tečejo se premikajo mi pa žal igramo statično. Letos smo odigrali nekaj res lepih tekem in smo bili vsi zadovoljni. Za to upam, da se čim prej poberejo in se pogovorijo. Upam, da ni res, da ekipo sestavljata xxxxxxx ali športni direktor kot se govori po Kopru. Kajti trener je tisti, ki to delo opravlja, in če ga ne opravlja dobro pa nasvidenje.

  • Mare on 14/02/2021 at 8:41

  Glede obrambe je velika tezava ; da je kjucni element poveljnik obrambe Rajcevic. Enostavno se pozna da je v karieri pretrpel tri resne hude poskodbe; enostaavno je izgubil pro refleksih; hitrosti; predvidevanju igre in je pozen pri hitri postavitvi obrambe. Med drugim je vprasanje tudi kondicije…glede na to da je pred kratkim komaj prebolel Covid 19. Tudi drugi clani obrambe Palcic ; Viler niso dorasli hitremu tempu igre. Izjema sta Zuzek in Krajinovic ki sta kvlaitetna sta pa ze vezna igralca. Ekipi v obrambi pa mankja tudi hitrost na bokih. Lep pozdrav

  • rumen on 14/02/2021 at 7:51

  Srebrnič je dober trener, vendar pa očitno ne zmore dovolj motivirati igralce, kar je zanj težko, saj je po karakterju zaprta oseba. Dejstvo je tudi, da odkar igra xxxy xxxxxxx v prvi postavi ekipa več ne igra kot v jesenskem delu in posledično ne zmaguje več. Vse gre namreč prepočasi.

Komentarji so onemogočeni.