Koprčani se že potijo

Danes popoldne so se koprski igralci po kratkih počitnicah zopet zbrali in pričeli s pripravami za novo sezono igranja v drugi slovenski ligi. Miran Srebrnič je po kratkem sestanku odpeljal igralce na prvi letošnji poletni trening. Igralcem verjetno ni bilo lahko, saj je tudi naše mesto zajel vročinski val.

V pogovoru s športnim direktorjem Boškom Županovičem smo se pogovarjali o morebitnih okrepitvah in novih prišlekov. Za sedaj sta v rumenem pristanu pristala naš bivši vratar in povratnik Igor Nenezič in prav tako povratnik Goran Galešič. Za sedaj edini novi igralec je mladi mladi reprezentančni branilec Žan Žužek, ki je prišel iz Domžal. Koprčani bodo odigrali kar nekaj pripravljalnih tekem in prva bo že na sporedu proti Orijentu iz Reke 3.7.2019 ob 18h na reški Krimeji.Druga pa 7.7.2019 na domači Bonifiki ob 18,30proti Istri iz Pule. Direktor pa nam je namignil, da to še ni vse, kajti z nami sta tudi dva igralca, ki sta na preizkušnji. Prvi je igral za beograjsko Crveno zvezdo, drugi pa prihaja iz Črne gore. Na očeh koprskega kluba pa so tudi še štiri prave okrepitve, a o tem bom poročal, kdaj drugič.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "