Koper zmagal na turnirju Ivana Gregoriča

Koprčani so po dveh zmagah nad Orijentom in Dekani osvojili prvo mesto na Memorialu Ivana Gregoriča 2019. Za najboljšega igralca turnirja je bil izbran Dare Vršič, najboljši strelec pa je bil Jaka Štromajer.

Dobro pripravljeni pred pričetkom prvenstva

Koprčani so proti Orijentu v Dekanih pričeli s tole postavo: Nenezić, Badžim, Jelić-Balta, Opara, Mišić, Bešir, Andjelić, Tomić, Gajšek, Vršič in Štromajer. ” Kanarčki” so danes v prvi tekmi demonstrirali lep in hiter nogomet. S tako igro so prisilili goste, da so se v glavnem branili, Toda uspešnejši Koprčani so jim nasuli kar tri zadetke. Strelci pa so bili Tomič, Vršič in Štromajer.

V drugi tekmi so proti Dekanom odigrali še Guberac, Baša, Galešič, Meštrič, Šolaja, Bužan, Vrdoljak, Cerovac, Hadžič, Andjelič, Badžim in Mišič.

Koper je takoj povedel z zadetkom Baše in imel še tri zrele prilike za povišanje vodstva.Toda to se ni zgodilo in so domačini proti koncu tekme močno pritisnili a je rezultat le ostal isti in tako so Koprčani osvojili memorialni turnir.