Povabilo Tifozov, Koper, zbudi se!

V sredo se odpravljamo na finale pokala. Po dolgih, dolgih letih smo v igri za obe lovoriki, zato mora v sredo v Celju grmeti z našega sektorja, igralci in strokovni štab si to več kot zaslužijo! To je prva izmed zadnjih treh tekem, na katerih ne smeš manjkati!” je v objavi zapisala navijaška skupina, ki organizira odhod na tekmo v Celje.

Koper, zbudi se!
V sredo se odpravljamo na finale pokala. Po dolgih, dolgih letih smo v igri za obe lovoriki, zato mora v sredo v Celju grmeti z našega sektorja, igralci in strokovni štab si to več kot zaslužijo! To je prva izmed zadnjih treh tekem, na katerih NE SMEŠ manjkati!
V Celje se odpravljamo organizirano, prijave pod privat oz. pri vidnejših članih.
Štart je ob 16.30 iz parkirišča pri stadionu!
Karte bodo na voljo na busu in pred vhodom na naš sektor.

Vzami dopust, fraj dan, kliči bolniško, karkoli, samo, da si v sredo v Celju!!

Skupaj z vami bitke bijemo!🟡🔵