Koper brez težav v Vipavi


Koper je danes odigral tekmo proti nogometnemu klubu Fami v Vipavi, kajti ekipi sta v prvem delu odigrali tekmo na Bonifiki, ki so jo koprčani tedaj izgubili. Danes pa smo spremljali zanimivo srečanje, ki pa ga je ovirala močna burja.

Srebrnič s prvo zmago

Koprčani so že povedli v tretji minuti, ko so domačini z avtogolom Marca zadeli lastno mrežo. Sledila je dobra igra rumenih in povečanje vodstva, ko je zadel v 24′ Ivica Guberac. Rezultat se do konca prvega polčasa ni menjal in igralci obeh ekip sta se odpravili na zaslužen počitek.

Koprčani so že v prvi inuti nadaljevanja zadeli za 3:0, ko je bil strelec Cerovac.Koper je tako brez težav priigral zmago in trdno drži prvo mesto na lestvici. Miran Srebrnič pa je debitiral z prvo zmago na naši klopi.

NK Fama – FC Koper 0:3 (0:2)

Strelci: 3′ Marc(ag), 25′ Guberac, 46′ Cerovac

Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kolenc Leon (1. pomoč), Šekić Haris (2. pomoč)
Delegat: Antolin Rudi, Št. gledalcev: 120

Koper: Antonio Grlj, Ivica Guberac, Stipe Vrdoljak, Luka Badžim, Kristjan Glavaš, Edi Baša, Željko Tomoč, Damir Hadžić, Mateo Verunica, Stefan Andjelić Igrali še: Angov, Štromajer, Gajšek, Opara, Cvek.

Facebook
Facebook