Koper v pokalu naprej

Ekipa Cirkulan, ki igra v tretji ligi ni bila kos kanarčkom v prvem polčasu. Koprčani so povedli že v 13 minuti, ko je bila pravilno dosojena enajstmetrovka, obrambni igralec je namreč igral z roko. Strelec je bil Darij Kolubarič, ki je prvič zadel za enajsterico Kopra. Enes Jašaragič pa je v 39 minuti povečal vodstvo na dve proti nič. V drugem polčasu po lepi in ne sebični podaji Darija Kolubariča še tretjič zadene Enes Jašaragič. V drugo pa je zadel danes tudi Darjo Kolubarič in upamo, da se mu bo odprlo tudi v prvenstvu. V 80 minuti hat trick Anisa Jašaragiča , v 88 pa še hat trick Darija Kolubariča. .

KOPER – CIRKULANE 6:0, (2:0)

Strelci: Kolubarič 11m13, 8869Jašaragič 39′,54’80’
Sodniki:
Jazbec Žan (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat:
Kopač Borut