Koper v finalu proti Dekanom

V organizaciji NK Dekani bo potekal 1. memorial Milan Šćulac, na katerem sodelujejo ekipe NK Dekani, FC Koper, ND Gorica in avstrijski Kapfenberger SV. Polfinalni tekmi bosta odigrani v soboto na Bonifiki in sosednjem “atletskem” igrišču. Tekmi za prvo in tretje mesto pa dan kasneje v Dekanih. Na prvi tekmi so Kanarčki ugnali Avstrijskega drugoligaša z rezultatom 2:0. Na drugi pa so Dekančani po streljanju enajstih metrov premagali ekipo Gorice.

Turnir bo imel dobrodelno noto. V sodelovanju z društvom Palčica Pomagalčica in dobrodelni škrati se zbira sredstva za malega Žana, ki zaradi zdravstvenih težav že od rojstva potrebuje posebno, bolezni prilagojeno zdravstveno in strokovno obravnavo (Žanova pot).

FC Koper – Kapfenberg SV 2:0

Strelci: Osuji 11′,Barišič 21′

Koper:Golubović, Palčič, Žužek, Novoselec, Bručić, Izata, Guberac, Vešner Tičić, Barišić, Parris, Osuji.

Klop: Karajbič, Šušnjara, Krajinović, Jašaragić, Cukjati, Mittendorfer, Colley, Bešir, Đira, Jelić Balta.

NK Dekani: ND Gorica

V finale turnirja so si zagotovili Dekančani z boljšim izvajanjem enajst metrovk.