Zopet samo točka

Koprčani so tudi na drugi tekmi zapored odigrali in osvojili samo točko. Koprčani so hitro povedli, ko je domači igralec Femec dosegel avtogol že v 8 minuti srečanja.Do izenačenja rezultata pa je prišlo proti koncu prvega polčasa, ko je zadel za domače Kondič. V drugem polčasu nismo videli več zadetkov. Kanarčki zopet igrajo že v nedeljo proti Biljam, kjer bomo zopet spremljali zanimivo srečanje in upajmo, da bomo tokrat zmagali.

NK Roltek Dob – FC Koper 1:1(1:1)

Strelca: Matevž Femec (ag)8′, Igor Kondič 43′

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 100

Dob
Gašper Tratnik
Albert Račić
Kristijan Šipek
Erwin Tiganj
Dino Suljević
Klemen Kunstelj
Denis Petrovič
Andraž Žinič
Tadej Rems
Igor Kondič
Matevž Femec

Matic Čretnik
Žiga Avbelj
Luka Gajič
Nejc Levec
Domen Jugovar
Tibor Gorenc Stankovič
Adriano Mladenovič
Koper
Igor Nenezić
Denis Cerovec
Darko Mišić
Ivica Guberac
Dare Vršič
Luka Badžim
Edi Baša
Žan Žužek
Goran Galešić
Damir Hadžić
Rene Šolaja
Igrali še: Žužek, Vekič, Bešir


Primož Bužan
Rok Požrl
Stipe Vrdoljak
Žan Bešir
Jaka Štromajer
Luka Vekić
Stefan Andjelić

Komentarji6

Preskoči na obrazec za komentar

  • KP stara garda on 25/09/2019 at 19:09

  Spet se ponavlja ista zgodba…namisljeni nogometasi kateri so srcno ampak srecno izlocili prvake in zdaj letijo v oblakih….
  Zbudi se KOPER

  • Tifozi1987 on 25/09/2019 at 17:52

  Pa kaj ste vi normalni. Pa Dob je selo in ne zmagat……očitno zmaga proti MB vas je uspavala ali pa se počutite že 1 ligaši?!

  Kaj se greste, pa kje vam je pripadnost do svetega dres?????

  Ni izgovorov, uprava ukrepaj in igralce udari po žepu😤😤😤😤

   • klemen on 25/09/2019 at 19:03

   Tifozi1987 ne stoj delat drame! Vsi smo vedeli, da druga liga ne bo lahka in to se tudi v praksi kaže! Prvenstvo bo dolgo in teško vendar pa uspeh bo imel na koncu tisti, ki bo imel dolgo in kvalitetno klop, ko pridejo poškodbe in preutrujenost! Mislim, da imamo kar dologo in kvalitetno klop in v premoru pripeljat še kakšno okrepitev, ki lahko naredi razliko na igrišču in je to, to! Pomembno je ne izgubljat tekem!

    • Tifozi1987 on 26/09/2019 at 11:29

    Klemen lepo te prosim…Dob je vas, če ne zmaguješ majhnih, ni napredovanja, to velja tudi za 2 ligo!

    Ne rečem 1:1 proti Dravi, ok ni panike….ma ne me basat z Dobom😤

     • klemen on 26/09/2019 at 15:31

     Normalno, da se od naših igralcev pričakuje več oz same zmage Tifozo 1087! Vendar, ko praviš, da je Dob vas se ne strinjam s tvojim pogledom, ker tudi tam igrajo nogomet in ti lahko dajo gol pa se zaprejo in lahko se postaviš na trepalnice pa jih ne prebiješ pa čeprav si boljši in non stop napadaš ! Prvenstvo je dolgo in zdaj, je v tej fazi tekmovanja prezgodaj zganjat paniko! Sam verjamem, da bodo na koncu z lahkoto napredovali, ko se sestavijo in dokončno uigrajo! No razumem tvoje razočaranje vendar dodatni pritiski na igralce so nepotrebni in lahko kontra produktivni! Brez skrbi, da se zavedajo, kaj se od njih pričakuje oz zahteva!

      • Tifozi1987 on 27/09/2019 at 8:49

      Klemen: staro pravilo, prvenstva se zmagujejo z malimi klubi!

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 "