Koper ima novega opremljevalca

FC Koper je sklenil štiriletno sodelovanje z italijanskim opremljevalcem Macron. Športna blagovna znamka, ki med drugim v regiji opremlja tudi Crveno zvezdo in Hajduk, tako vstopa tudi v Prvo ligo Telekom Slovenije.

Sodelovanje z Macronom

FC Koper je sklenil štiriletno sodelovanje z italijanskim opremljevalcem Macron. Športna blagovna znamka, ki med drugim v regiji opremlja tudi Crveno zvezdo in Hajduk, tako vstopa tudi v Prvo ligo Telekom Slovenije.

Izvršni direktor Macrona, Gianluca Pavanello, je ob tem povedal: “Zelo smo zadovoljni, da v slovensko prvo ligo prihajamo prav prek ambicioznega projekta novega prvoligaša FC Koper. FC Koper in Macron si delita zmagovalno mentaliteto, za katero sem prepričan, da jo bodo prepoznali ljubitelji nogometa v celi Sloveniji in širše.”

Zadovoljstvo z novim partnerjem je izrazil tudi predsednik FC Kopra, Ante Guberac: ”Veseli smo sodelovanja s priznanim opremljevalcem, s katerim bomo v mesecu septembru skupaj predstavili dres, ki bo zaznamoval 100. obletnico igranja nogometa v Kopru. Sodelovanje smo zastavili dolgoročno, saj si skupaj z Macronom delimo visoke tekmovalne in poslovne cilje.” FC Koper bo v belem dresu znamke Macron nastopil že na gostovanju v Sežani.

vir FC Koper