Končan jesenski del

 

Danes so nogometaši Kopra z zmago nad sosednjim Jadranom iz Kozine zaključili jesenski del tretje lige in prezimili na prvem mestu. Spomladi pa bodo morali pokazati krepko več, če bodo hoteli igrati kvalifikacije za drugo ligo. Kajti poraza s Tolminom in Famo iz Vipave sta bila popolnoma nepotrebna.

FC Koper : HK Jadran  8:0

2 komentarji

    • Rumeni on 3. december, 2018 at 14:48

    Povrniti “kanarčke in kozle poslat v kampel” povrniti grb in rumeno modre barve . Ker nam je ukradel sanje saj smo podnesrećnim kozlom padli najnižje kar smo mogli. Nogometna šola in ne akademija. Domače igralce in ne precenjene hrvate in ime je NK Koper in ne FC.

    • Starinavijač on 3. december, 2018 at 14:19

    Zdaj pa vrniti KANARČKE!

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook