Komentarji po srečanju

“Glede na to, kako smo igrali, moramo biti zadovoljni s točko. Malce je razočaranja, saj smo zadetek prejeli proti koncu tekme iz prekinitve, a v celoti gledano smo preveč trpeli in prehitro izgubljali žoge. V nekaterih položajih bi lahko tudi bolje reagirali, toda trenutno smo v za nas prehudem ritmu močnih tekem. Še veliko moramo delati. Če bomo v nedeljo v Radomljah zmagali, bo ta točka v Ljubljani velika,” “Ankrah še ni pripravljen za 90 minut, Omladič pa je moral z igrišča zaradi poškodbe. Trenutno sta za nas zelo pomembna člena in njuna odsotnost se nam je malo poznala. Tudi Orazov je malo načet. Nismo jih nadomestili na želeni način, po menjavah smo še težje obdržali žogo. Vedeli smo, da se bo odpiralo vedno več prostora za protinapade, a nam jih ni uspelo pravilno odigrati,” je sklenil Zeljković.

Maks Barišič pa je dejal, “Strinjam se s trenerjem, da smo preveč trpeli. Ko bi bilo treba, nismo zadržali žoge. Tudi nekaj protinapadov nismo pametno izkoristili,” ga je dopolnil napadalec Maks Barišić, ki je tudi sam slišal nekaj krepkih od “šefa” z roba igrišča, ko je v drugem polčasu slabo podal v enem izmed protinapadov, ki bi morda lahko prinesel povišanje vodstva na 0:2.

Povzeto po RTV