Klubska tekmovanja mladih

Nadaljuje se boji v mladinskih in ostalih naših pselekcijah. Na današnjih treh preizkušnjah so se naši mladci odlično odrezali, tako pri kadetih kot pri mladincih ter starejših dečkov. Najprej so so varovanci trenerja Klarice v tekmovanju strajših dečkov visoko premagali Interblok s kar 8:0. Kadeti pa so z odliko odpravili Bravo, najpomembneje pa je bilo na mladinski tekmi, ko so prmagali Bravo, ki ima med seboj kar nekaj reprezentantov. Dekleta pa so danes vknjižile svojo drugo zmago proti Cerkljam.

Koper – Bravo Publikum 2:0 (2:0)

Sodniki:Fridl Aleš (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat:Sulič Tomaž
Št. gledalcev: 70

Strelca: Enej Marsetič, Anel lelič

Koper – Bravo Publikum 3:2 (1:1)

Sodniki:Šašivarević Ermin (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat:Sulič Tomaž
Št. gledalcev: 60

Strelci: Ermin Mujkić (11m),Kristjan Trdin,Matic Zupanc,Matic Zupanc, Lovro Žle

Koper – Interblok 8:0

Sodniki:Kabashi Egon (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Bytyqi lirim (2. pomoč)
Delegat:Tomljanović Davor
Št. gledalcev:30

Zadetki:Jan Kalšek, Tim Jurman(2), Matjaž Veber (2), Riad Silajdžić, Lucas Mačak, Nikolas Kefert.

Koper Obala : Cerklje 5:3 (3:1)

Sodniki:Subotić Tanja (glavni sodnik), Birtič Matej (1. pomoč), Cerar Simon (2. pomoč)
Delegat:Besednjak Aljoša
Št. gledalcev:60

Strelci: Tina Paliska, Tina Paliska, Anja Žvokelj, Manca Smolnikar, Lucija Kos (11m), Manca Smolnikar, Kaltrina Shaqiri, Anja Žvokelj (11m)

1 komentar

    • Nostalgik on 16/09/2019 at 10:32

    Odličen rezultat ,tako kadetov,kot mladincev . Pri kadetih se iz tekme v tekmo vidi napredek . Mladinci so si rezultat zaslužili predvsem zaradi fanatične borbenosti ,kajti z nadigravanjem proti tehnično boljši ekipi Brava ,bi verjetno izgubili tekmo,glede na to ,da so iz dveh priložnosti dosegli dva gola. Tokrat se je igra z osmimi defenzivnimi igralci rezultatsko obrestovala,ampak mislim ,da se za klub s takšno tradicijo kot je Koper spodobi ,da se z nasprotniki nadigrava in skozi tak način pride do zmage . Koper je bil vedno znan kot tehnično dobra ekipa ,kar se pa včeraj ni videlo .Ampak ,kot rečeno, rezultat je važen ,mogoče pa bo naslednjič tudi igra všečna . Srečno trenerjem še naprej !

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 "