Kiki naj bi pristopil v Cluj

Menda ni želel v Werder, ker se je hotel preseliti v prvo italijansko ligo, zdaj pa se bo preselil v – Romunijo?! Aljaž Struna naj bi bil po poročanju tako italijanskih kot romunskih medijev blizu selitvi v CFR Cluj, ki v zadnjem desetletju velja za enega boljših klubov v svoji državi. O tem pričajo štirje naslovi prvaka, CFR Cluj je aktualni prvak, in tudi uspehi v Evropi. CFR Cluj je tako v sezoni 2012/13 igral celo v ligi prvakov in med drugim na Old Traffordu z 1:0 premagal Manchester United, ki ga je tedaj vodil še sloviti Alex Ferguson. Romuni bi skoraj napredovali v izločilne boje, Galatasaray je drugo mesto osvojil zgolj zaradi boljše medsebojne razlike. Hkrati so za CFR Cluj v zadnjem času igrali številni kvalitetni nogometaši.

Na stadion Dr. Constantin Radulescu bi lahko zdaj odšel tudi Struna, in sicer v paketu s soigralcem iz Palerma, prav tako branilcem Giuseppejem Belluscijem. Tega naj bi si CFR Cluj želel sposoditi, Struno pa odkupiti, in to za okrog 300.000 evrov.

vir ekipa