Kdo so kandidati za prevzem kanarčkov

Nogometni klub Koper se je razšel z trenerjem Miranom Srebrničem, potem ko je slednji izgubil tako proti Olimpiji kot tudi proti Gorici. Kdo se bo usedel na vročo koprsko klop so iz klubskih pisarn sporočili, da bodo to razkrili v prihodnjih dneh, utegnilo bi se zgoditi mogoče že danes ali jutri. Kdo so kandidati za prevzem kanarčkov na Bonifiki dobro skrivajo. Ugibamo pa, da so v ožjem izboru trije, je pa še nekaj nam znanih imen v igri. Med njimi naj bi bili dosedanji selektor slovenske U-19 reprezentance Agron Šalja, stari znanec Rodolfo Vanol in nekdanji trener Hajduka Zoran Vulić. Govori pa se, da naj bi se na vročo klop Kopra lahko usedel tudi Dino Skender bivši trener Olimpije. Najverjetneje pa bo naslednik Mirana Srebrniča stari znanec koprskega kluba Rodolfo Vanoli, ki je do sedaj vseskozi spremljal dogodke na Bonifiki.

Izjava kluba o imenovanju novega trenerja

V prihodnjih dneh bo znano, kdo bo zasedel izpraznjeno mesto glavnega trenerja. Vodstvo kluba bo na to temo zasedalo danes. Na razgovor je vabljenih več kandidatov in znanih trenerskih imen, ki bodo na Bonifiki predstavili svoj program dela. Med njimi je tudi Rudolfo Vanoli, katerega ime se je po odstopu Mirana Srebrniča že večkrat pojavilo v medijih.

Komentarji5

Preskoči na obrazec za komentar

  • patricija on 16/02/2021 at 16:13

  naj bo xxxxxxx tudi trener, itak…

  • IstraForever on 16/02/2021 at 11:32

  Res zelo hudi kandidati??????
  Razen mogoče Šalje, ostali 3-je spadajo v nogometno prazgodovino.
  E moj Koper, kaj si toljko slabega naredil, da tako delajo s tabo.

  • StariNavijač on 16/02/2021 at 11:03

  Vanoli bo trener, ker je “garancija” za scudetto🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • rumen on 16/02/2021 at 7:35

  Vemo, da bo to Vanoli, stari rezervni trener Kopra. Rodolfo for ever.

   • StariNavijač on 17/02/2021 at 13:35

   Spet bunkeraški nogomet……
   Nogomet brez idej, prilagojen rezultatu = daš gol in se zapreš na svojo polovico (IT cattenaccio).
   Še kolcalo se nam bo po Srebrniču…..
   Z Vanolijem 8 mesto + morebitno finale pokala, in to ti je to.
   Bogi moj Koper😥

Komentarji so onemogočeni.