Kapetan Kopra Damir Hadžić o tekmi leta

Ni ga denarja, s katerim bi lahko kupil to veselje

”Prelepo je,” je izkušeni branilec Damir Hadžić, ki je v 1. SNL zbral že 314 nastopov, z velikim nasmehom odgovoril na vprašanje, kako je biti v tej sezoni kapetan Kopra. Kozlički so neumorni. Tekmece v tretji ligi spravljajo v obup, niso izgubili še niti ene točke, v sredo pa jih čaka največji izziv sezone, pokalni spopad s favorizirano Olimpijo. ”Koper gre na zmago,” Primorec opozarja državne prvake, da bodo imeli na polni Bonifiki opravka z zelo motiviranim in nabritim tekmecem.

V sredo se splača priti na Bonifiko, saj se ob 20. uri obeta nogometni spektakel leta. Najbrž ne za Olimpijo, ki je letos vajena takšnih in drugačnih odmevnih tekem, vsekakor pa za Koper, ki z mlado zasedbo kraljuje v tretji ligi in je lačen večjih dokazovanj. Načrt, da bi se ekspresno vrnil med elito, je zastavljen drzno, a so rezultati pokazali, da je še kako izvedljiv.

1 komentar

    • KP stara garda on 16/10/2018 at 22:02

    Na polni Bonifiki????
    Mocno dvomim,ce bo 500 gledalcev od tega 250 iz Ljubljane bo ze dosti

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook