Kanarčki pričeli priprave

Danes so se koprski igralci zbrali na domači Bonifiki in pričeli s pripravami za spomladni del prvenstva v drugi slovenski ligi. Po uvodnem snidenju in kratkemu sestanku so se takoj podali na igrišče in pričeli z vadbo. Med novimi obraz smo zasledili prvega strelca druge lige Čirjaka, dva igralca sta prišla iz Dekanov (Zeba naš bivši mladinec), iz Sevilje pa je prišel na probo 20 letni Mohamedaou Janneh Susso, ki je po poklicu napadalec. Koprčani bodo na domači Bonifiki vadili vse do odhoda v Turčijo.

1 komentar

    • StariNavijač on 17/01/2020 at 13:01
    • Odgovori

    Za napredovanje v 1 ligo Koper potrebuje osvežitev ekipe in povečanje konkurence: 1 štoper, 1 bočni igralec in 1 polšpica!

Dodaj odgovor

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen

Facebook
Facebook