Kanarčki gostijo Muro

Na zadnji letošnji tekmi “kanarčki” kot jesenski prvaki gostijo lansko najboljšo ekipo v nedeljo na Bonifiki. Muraši bodo sigurno težek nasprotnik, ampak ne premagljiv. Koprčani letos igrajo naravnost odlično in to pričakujemo tudi tokrat. Upam, da bo vreme naklonjeno in bomo na tribunah videli tudi nekaj več gledalcev. Po slabi presoji sodnika in ne piskanju prekrška nad Jelič Baltom in kasneje po prerivanju ta dodeli še drugi rumeni karton našemu igralcu bodo rumeni na sredini oslabljeni. Ampak trener rumenih ima sigurno že rešitev in tako pričakujemo tudi trenerski dvoboj s Simundžo.

Sodniki:Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Gabrovec David (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik)
Delegat:Močnik Vlado
20. krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 12.12.2021 ob 17.00 | Prenos: Sportklub 1
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper62137
Mura63129