Kako bo v Domžalah

Neuspešni zadnji krogi in polemike po časopisih so nam krojili vsako dnevne pogovore. Kaj bodo ukrenili vodilni, kaj strokovni delavci bomo videli v soboto v Domžalah. Kar dvakrat se bomo srečali z njimi, prvenstvo in takoj v torek še pokal. Kako bo sestavil udarno enajsterico trener Zoran Zeljkovič skupaj z novim pomočnikom Đengisom Čavuševićom, ali se bo odločil za znane in preverjene igralce ali pa bo zopet premešal ekipo. Bomo videli…….

Domžale vs Koper
25. krog Domžale, Športni park Domžale 04.03.2023 ob 17.30 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:
Sagrković Asmir (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) , Vinčić Slavko (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat:
Bezjak Dušan
Prepoved nastopa: Omar Correia, Bede Amarachi Osuji, Luka Vešner Tičić