Jan odslej pri Olimpiji

Naš bivši odlični igralec Jan Andrejašič bo v nadaljevanju sezone zaigral v dresu Olimpije. V klubu iz Ljublane so potrdili prihod desnega bočnega branilca, ki bo imel do konca sezone status posojenega igralca Celja, nakar se bosta kluba odločila o nadaljnjih korakih. Mi pa bi dejali, da bi ga raje v prihodnosti videli v modro rumeni opravi iz naše istre, kajti  kariero je začel pri Kopru, v majici katerega je v najboljši slovenski nogometni ligi debitiral v sezoni 2014/15. V Celje je prišel v sezoni 2017/18, zanj pa redno igral tudi v tej sezoni, v kateri je zbral 15 prvenstvenih nastopov, enkrat pa zaigral tudi v pokalu. V preteklosti je bil tudi član mlajših reprezentančnih selekcij Slovenije. Za reprezentanco do 18 let je odigral enajst, za reprezentanco do 19 let štiri in za mlado slovensko reprezentanco dve tekmi.

 

Facebook
Facebook