Jan odslej pri Olimpiji

Naš bivši odlični igralec Jan Andrejašič bo v nadaljevanju sezone zaigral v dresu Olimpije. V klubu iz Ljublane so potrdili prihod desnega bočnega branilca, ki bo imel do konca sezone status posojenega igralca Celja, nakar se bosta kluba odločila o nadaljnjih korakih. Mi pa bi dejali, da bi ga raje v prihodnosti videli v modro rumeni opravi iz naše istre, kajti  kariero je začel pri Kopru, v majici katerega je v najboljši slovenski nogometni ligi debitiral v sezoni 2014/15. V Celje je prišel v sezoni 2017/18, zanj pa redno igral tudi v tej sezoni, v kateri je zbral 15 prvenstvenih nastopov, enkrat pa zaigral tudi v pokalu. V preteklosti je bil tudi član mlajših reprezentančnih selekcij Slovenije. Za reprezentanco do 18 let je odigral enajst, za reprezentanco do 19 let štiri in za mlado slovensko reprezentanco dve tekmi.