Jaka zaključil nogometno pot

V nadaljevanju prvenstva bodo “kanarčki”nastopili brez Jake Štromajerja, ki je pri 36 letih zaključil svojo bogato nogometno pot. V Istro in Koper je Jaka Štromajer prišel kot mladenič iz nogometnega kluba Domžale v sezoni 2002/03.

Jaka Štromajer hvala….

Prve nogometne korake je naredil pri Triglavu, pot pa ga je potem vodila po slovenskih klubih Domžale, Naklo, Portorož Piran, Celje, Dravo in Ankaran in zamejski Kras. S tujino se je spogledal, ko je igral za Romunski klub Otelula. Igral je skoraj vseh mladih reprezentačnih selekcijah od u 16 do U 21, v prvi ligi je zbral 186 nastopov in 32 zadetkov, v pokalnih tekmovanjih pa 11-krat na 20 tekmah, na računu ima tudi 18 golov v drugi in 20 golov v tretji ligi.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "