Izjava trenerja po srečanju z Muro

“Glede na to, kako je vse skupaj potekalo, smo lahko zadovoljni. Gole smo si sami dali, sem pa mnenja, da je bila tekma kvalitetna, da so gledalci uživali. Tekma je bila polna čustev in temperamenta. Zadovoljen sem tako s tekmo kot svojimi igralci, ki so na koncu osvojili to zasluženo točko.” Safet Hadžić je v nadaljevanju poudaril, da je Koper bolje začel tekmo, a nato padel in Muri dopustil, da je povedla. “V začetku smo bili boljši, potem pa nas je prvi prejeti zadetke šokiral. Ne smemo pozabiti, da sem imel z ekipo na voljo le dva dneva… Prejšnji trener je bil tukaj tri leta. Menjava na klopi je bila za ekipo šok in nogometaši bodo potrebovali nekaj časa, da se bodo privabili na moje zahteve. Ponavljam, zaradi vsega naštetega sem zadovoljen s točko,” je razlagal Safet Hadžić.