Koprčani proti Istri neodločeno

Koprčani v Istri danes igrajo proti ekipi iz Pulja. Toda to srečanje rumeni skoraj že tradicionalno vsako sezono igrajo pripravljalno tekmo proti Istri 1961. Srečanje se je končalo z neodločenim rezultatom. Kanarčki so tako na pripravljalni tekmi le zadeli.

Verjetna postava “Kanarčkov”

There is no formation associated with this shortcode.

NK Istra 1961 – FC Koper 1:1 (1:0)

18′ 1 – 0 Hassane Bandé, 62′ 1 – 1 Mulahusejnović

Koprčani so na stadionu Aldo Drosina v Pulju v nedeljo gostovali pri hrvaškem prvoligašu Istra 1961 in se razšli brez zmagovalca. Dvoboj so začeli v postavi Golubović, Palčić, Žužek, Rajčević, Bručić, Grudina, Tičić, Guberac, Barišić, Parris in Nardin Mulahusejnović, prav slednji pa je v drugem polčasu izenačil na 1:1 in s tem poskrbel za edini zadetek Kopra v pripravljalnem obdobju, ko prvič vodi moštvo Zoran Zeljković. V drugem delu je ponudil priložnost še osmih igralcem, zaigrali so Krajinović, Jelić Balta, Colley, Bešir, Rudonja, Kerezović, Viler in Vošnjak.