Igralski mozaik

Koprčani se bodo zopet zbrali na domači Bonifiki šestega januarja. Miran Srebrnič po uspešni jesenski beri točk od svojih varovancev to pričakuje tudi v nadaljevanju prvenstva. Kanarčki bodo priprave opravili pretežno doma, saj imamo prčudovite pogoje. Bodo pa med tem odigrali tudi nekaj pripravljalnih tekem. Srečanja bodo zanimiva saj naj bi odigrali proti madžarskemu MTE Budafoki , hrvaškemu Osijeku in Levskemu iz Bolgarije.

Kadrovske novice

Po pisanju tiskane revije ekipe naj ne bi v klubu računali na pet igralcev. Lovro Čirjak, Tilen Mlakar, Luka Badžim, Jurica Bajić in Alessandro Ahmetaj. So pa v klubu podpisali z Žanom Žužkom, dozdajšnje sodelovanje je bilo sklenjeno do konca sezone in glede na jesenske predstave je seveda razumljivo, da je 23-letni branilec pod drobnogledom marsikaterega kluba. Postal je njihova tarča in na Bonifiki si kakopak niti po naključju nočejo privoščiti, da bi morda odšel brez odškodnine, zato so naredili logično potezo (tako športno kot poslovno) in ga dodatno »zavarovali« s pogodbo do junija 2023.

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen