Partizan je bil boljši

Kanarčkik ki se za na nadaljevanje sezone pripravljajo na Pohorju so danes v Kidričevem igrali proti ekipi Partizana in srečanje izgubili. V prvem polčasu smo gledali dokaj izenačeno in dinamično tekmo ter bili enakovreden nasprotnik. Igralci Partizana pa so zadeli v končnici polčasa po veliki napaki Koprske obrambe, ko so klonili po strelu Marka Milonovića. Isti igralec je v uvodu nadaljevanja srečanja podvojil prednost, srbski podprvak pa je zmago potrdil v 79. minuti, ko je zadel še Danilo Pantić. Za ta del priprav, ko se akumulatorji polnijo niti ni bilo slabo. Toda v drugem polčasu pa smo vidno padli in nismo več striktno pokrivali nasprotnika, tako, da je lahko prihajal v priložnosti. Trener Zeljkovič je opravil tudi nekaj menjav ampak kanarčki razen priložnosti iz kota, ko je vratar Partizana strel z glavo Beširja ubranil niso imeli priložnosti zadeti.

FC Koper – FK Partizan 0:3, (0:1)

Strelci: /Milovanović 41, 57, Pantić 77/

Partizan: 1. polčas: Stevanović (G), Živković, Saničanin, Urošević, Šćekić, Zdjelar, Terzić, Natko, Jović, Baždar , 2. polčas: Popović (G), Miljković, Đorđević, Ostojić, Brežančić, Smiljanić, Jojić, Marković, Pantić, Pavlović, Štulić

Koper: 1 polčas:Golubović, Balta, Žužek, Palčić, Viler, Ahmetaj, Tičić, Guberac, Barišić, Krajinović, Mulahusejnović, Igrali še: Juffo, Colley, Rudonja, Galina, Bešir, Kerezovič, Adam, Vošnjak, Rajčevič, Grudina

FOTO GALERIJA: MIROSLAV TODOROVIĆ