FC Koper – Budafoki MTE 3:2 (1:0)

Rumeni so danes odigrali drugo prijateljsko tekmo v Kranjski Gori proti madžarski ekipi MTK Budafoki. Kanarčki so bili boljši in premagali madžarsko ekipo in se tako proti sosedom vračajo domov s polovičnim izkupičkom. Koper se pospešeno pripravlja jn je že zdaj v kar solidni formi. Novopečeni madžarski prvoligaš Budafoki MTE je bil pravi nasprotnik. rumeni so tekmo dobro odprli in vodili že z 2:0. Prvi gol je dosegel nihče drug kot povratnik med “kanarčke”Aleksander Rajčević.. Ostala dva zadetka za Koper, ki je sicer zapravil prednost dveh zadetkov, a na koncu vseeno slavil s 3:2, sta zabila Nardin Mulahusejnović, ki se je med strelce vpisal na vseh treh nastopih v koprskem dresu, tretjega pa je zadel Timotej Dodlek.

FC Koper – Budafoki MTE 3:2 (1:0)

Strelci: 1:0 34″ Rajčevič, 2:0 57″ Mulahusejnovič, 2:1 63″, Büntetőből 2:2 65″, Lőrinczy , 3:2 66″, Dodlek

1 komentar

    • StariNavijač on 27/07/2020 at 22:55

    Kakšna postava je igrala, je kaj informacij?

Komentarji so onemogočeni.