Koprčani so danes na drugi pripravljalni tekmi v medulinu premagali ekipo Krupe

FC Koper : FK Krupa 3 :2

Strelci za Koper: K Glavaš 20′, R Šolaja 25′, M.Verunica 73′,

Za FC Koper so nastopili: Grlj, Badžim, Cerovec, Vrdoljak, Petrović, Glavaš, Cvek, Andželić, Baša, Šačer, Šolaja. Igrali so še: Verunica, Stojković, Gajšek, Čavalić, Angov, Opara, mladinci: Jusufagić, Pucer in Prodanović.

Slika FC Koper

Igralci Kopra so danes v Medulinu odigrali drugo prijateljsko tekmo. Nasprotnik je bil bosanski prvoligaš Krupa iz Vrbasa. Koper je bil boljši in zmagal z rezultatom 3:2. Prvi  polčas se je končal z rezultatom 2:1. Ponovno se je med strelce vpisal povratnik Šolaja, a je prvi zadetek za rumene dosegel Glavaš. Zadetek za priključitev je za goste v 33′ dosegel Savič.

Ekipa Krupe je imela dosojeno enajstmetrovko v 60′, ki pa jo je Milovanovič zgrešil. Verunica je za Koper zadel v 73′ in zapečatil usodo bosancev, ki so v 79′ minuti preko Puzigača rezultat le omilili. Koper bo svojo naslednjo tekmo odigral v soboto ob 12 h proti kranjskemu Triglavu.