Dodatne kvalifikacije

Kanarčki so v nedeljo na prvi tekmi dodatnih kvalifikacijah na Portovalu premagali Novomeško Krko. Povratna ali druga tekma pa bo v sredo na domači Bonifiki na kateri si bodo Koprčani upam zagotovili igranje tudi naslednjo sezono v prvi ligi.

Koper – Krka

2. krog Stadion Bonifika 02.06.2021 ob 20.00 prenos na Sport klub 1

Sodniki:Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) Delegat:Šturm Emil
Šturm Emil Za vstop na stadion je potrebno upoštevati ukrepe za omejevanje širjenja okužbe. Pogoj je eno izmed treh potrdil: negativni PCR ali hitri test (ni starejši od 72 ur), potrdilo o cepljenju, potrdilo o prebolelosti (pozitiven test, ki je starejši od 10 dni)

Komentarji5

Preskoči na obrazec za komentar

• Patricija Mikulin on 29/05/2021 at 17:25

s cenzuro komentarjev srečno v drugo ligo

• admin on 03/06/2021 at 7:45
        avtor

Patricija, vedno bo cenzura na neprimerne vulgarne komentarje,neprimerne žalitve igralcev itd in na razne frustracije komentatorjev. lp

• rumeni on 28/05/2021 at 15:22

Zanimivo bo, če bo tekmo začel kapetan s številko 7, tako kot večino tekem drugega dela sezone. Igral je vedno cele tekme, njega se namreč ne menja, čeprav si ga v TV prenosih, praviloma v drugih polčasih, iskal na igrišču. Okčiću ne bo lahko, kaj dosti pa v tej situaciji ne more storiti. Odvisen bo od angažiranosti in borbe igralcev, od katerih bo marsikdo kmalu zapustil klub.

Iskreno pa želim, da ne glede na vse, ostanemo v ligi. Koper si to zaradi letošnje 100. obletnice kluba enostavno zasluži. Forza Koper !

• Jaka on 02/06/2021 at 22:26

Da te ni sram….danes se je vidlo kako je brez 7ke…. kapetan in motor ekipe se ne tika… vedno pusti srce na igriscu in ima najvec nastopov v ligi…IVICA LEGENDA kluba…

• kanarin on 28/05/2021 at 10:09

Sramota. Iz boja za Evropo oz lovorike – na koncu boj za obstanek v ligi.