Dinamo boljši v Rovinju

Na drugi pripravljalni tekmi so se danes Koprčani pomerili proti Zagrebškemu Dinamu. Prvi polčas so igralci Dinama dobili z rezultatom dve proti ena. V drugem polčasu je trener Zeljkovič dal priložnost vsem igralcem, ki so danes sedeli na klopi.Manjkalo pa je kar nekaj igralcev (Palčič, Barišič, Balta, Golubovič), ki so zaradi Covid ali rahlih poškodb ostali doma. Dinamo je povedel s tri proti ena z golom Špikiča, Kanarćki pa so zmanjšali rezultat z zadetkom Ceškega igralca Kubale, ki je danes bil na preizkušnji.

GNK Dinamo: FC Koper 4:2,(2:1)

Bulat, Andrič, Špikič, Bočkaj, Colley , Kubala

Koper: Adam, Bručić, Rajčević, Žužek, Vošnjak, Guberac, Djira, Oštrek, Parris, Jašaragić, Colley.

Igrali še: Karajbić, Novoselec, Vešner Tičić, Rudonja, Grudina, Bešir, Krajinović, Osuji, Izata, Cukjati, Kubala

Dinamo:

Bartol Franjić,Kevin Theophile-Catherine,Rasmus Lauritsen,Komnen Andrić,Amer Gojak,Marko Bulat
Luka Menalo,Stefan Ristovski,Luka Ivanušeci,Deni Jurić

Igrali še: Arijan Ademi,    Marko Tolić,    Josip Mišić , Petar Bočkaj,     Dario Špikić ,    Emir Dilaver ,   Josip Šutalo ,    Dino Perić ,    Dominik Livaković , Bruno Petković ,   Mislav Oršić